Ewa Kasprzyk niespodziewanie znika z jurorskiego stołu uwielbianego przez Polaków show. Odejście aktorki z programu "Taniec z Gwiazdami" zostało oficjalnie potwierdzone przez stację Polsat. Krótki komunikat w tej sprawie pojawił się w środę w mediach społecznościowych. Gwiazda oceniała zmagania taneczne uczestników przez pięć ostatnich edycji, począwszy od jesieni 2024 roku. Teraz jednak postanowiła definitywnie zrezygnować ze swojej telewizyjnej funkcji.
Dlaczego Ewa Kasprzyk zrezygnowała z programu "Taniec z Gwiazdami"?
Ewa Kasprzyk postanowiła bezpowrotnie zamknąć pewien głośny etap swojej telewizyjnej kariery. Informacja o jej odejściu z tanecznego show pojawiła się niespodziewanie w internecie w połowie tygodnia. Fani pokochali jej bezkompromisowy styl i błyskotliwe anegdoty. Często potrafiła rozładować napięcie w studiu jednym trafnym żartem. Decyzja o pożegnaniu z fotelem jurora zapadła jednak ostatecznie i nie ma od niej żadnego odwrotu.
Przyczyną rezygnacji znanej aktorki z produkcji jest po prostu ogromna liczba innych zobowiązań zawodowych. Jej kalendarz pękający w szwach przestał się zbiegać z planami stacji. Twórcy musieli pogodzić się z tym faktem, a na ten odważny krok błyskawicznie zareagowały najwyższe władze Polsatu. Dyrektor programowy Edward Miszczak oficjalnie podziękował gwieździe za udział w pięciu ostatnich edycjach popularnego formatu.
Kto zatem zajmie to wolne krzesło? To pytanie rozgrzewa internautów do czerwoności. W kuluarach aż huczy od plotek, że Edward Miszczak ma już na oku Agatę Kuleszę. Wybitna aktorka niedawno zachwyciła wszystkich jako jurorka gościnna, a jej trafne i merytoryczne uwagi błyskawicznie zyskały wielkie uznanie widzów.
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Od uczestniczki do jurorki. Występy Ewy Kasprzyk na tanecznym parkiecie
Ewa Kasprzyk przed objęciem bardzo wygodnej funkcji jurora sama wylewała siódme poty na sali treningowej. W 2015 roku wystąpiła w formacie jako pełnoprawna uczestniczka, udowadniając swój ogromny talent przed całą Polską. Zmierzenie się z dynamiczną rumbą i wymagającym walcem wymagało od niej żelaznej dyscypliny oraz wielu godzin bolesnych ćwiczeń. Kamery bacznie śledziły wówczas każdy jej krok, a fani mocno trzymali kciuki za kolejne awansy.
Jej ówczesnym partnerem tanecznym był utytułowany tancerz Jan Kliment. Roztańczona para dostarczała rzeszom widzów mnóstwo pozytywnych emocji i uśmiechu każdego wieczoru. Późniejsze przejście z roli surowo ocenianej uczestniczki do niezwykle pewnej siebie członkini jury okazało się dla niej naturalnym krokiem. Widzowie przed telewizorami szybko docenili tę unikalną perspektywę. Aktorka na własnej skórze doświadczyła przecież trudów morderczych choreografii oraz ogromnego stresu.
AKPA
Nowa edycja hitu Polsatu. Kto wystąpi przed kamerami?
Odejście Ewy Kasprzyk z telewizyjnego jury zbiega się w czasie z wielkimi przygotowaniami stacji do zupełnie nowej odsłony show. Produkcja z wielkim rozmachem szykuje widzom kolejne ogromne niespodzianki. Emocje wokół nadchodzącej edycji rosną z każdym kolejnym dniem, a w sieci pojawiają się coraz to gorętsze nazwiska. Wiemy już całkowicie oficjalnie, kto zaprezentuje swoje nieodkryte umiejętności na najpopularniejszym polskim parkiecie. Potwierdzonymi uczestnikami są młoda aktorka Helena Englert, Marta "Mandaryna" Wiśniewska oraz legendarny wokalista Andrzej Rosiewicz.
To jednak wcale nie koniec zaskakujących doniesień prosto z warszawskich korytarzy. Trwa tam wielkie wietrzenie magazynów, o czym dobitnie świadczy również odejście reżysera Wojciecha Iwańskiego. W branżowych kuluarach mówi się wyjątkowo głośno o kolejnych mocnych transferach na parkiet. Media plotkują, że wśród gwiazd w nowej edycji hitu Polsatu pojawi się również znana z doskonałych ról Izabela Kuna. Jeśli te doniesienia się potwierdzą, jesienna ramówka zapowiada się wyjątkowo mocno.